Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

mavi gömlek görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

mavi gömlek görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Miray kula
Is teklifi aldigim kisinin mavi dar bir gomlek giydigini gordum ve elimle yakasini duzelttim sonra kirmiziya calan bir kemer gordum makas ile ucunu oval bi sekilde kestim
Yasemin
Rüyamda ütümasasının üzerinde eşimin gömleğinin ütülenmiş ve düzgün bir şekilde konulmuş olduğunu görüyorum .şaşırarak ben ütülemedim kim ütüledi diye düşünüyorum yalnız gömlek çok güzel ütülenmiş.bu arada gömlek mavi pötikare kareli eski olmayan yenide olmayan bir gömleği eşimin .yorumunu yaparsanız sevinirim teşekkürler.
burak
rüyamda iş arkadaşlarımdan birisi bana mavi bir gömlek hediye etti. Doğum günü veya yılbaşı gibi bir organizasyonu kutluyorduk ama tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum. mavi bir paketin içerisindeki mavi gömlek çok hoşuma gitti ve hemen üzerime denemek istedim.
ayhan g.
Rüyada mavi gömlek görmenin genelde parasal konular ile alakalı olduğunu okudum farklı kaynaklardan. Benim rüyam ise biraz daha değişikti. Bir tuhafiyede çalisiyorum ve burada müsterilere sadece mavi gömlek satiyorum. Magazada baska renkte herhangi bir ürün yok. Nedir simdi bu?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste mavi gömlek görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)