Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

mavi görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

mavi görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Volkan
Rüyada ben ve sevdiğim kızın elinde birer tane büyük mavi boncuk var Bu kadar hatırlıyorum
Çağlayan
Rüyamda mavi bir gökyüzünün altında oturuyordum. Koşarak yanıma küçük bir kız çocuğu geldi ve elimden tutup beni de yanında gezdirmeye çalışıyordu. Onu kucağıma alarak gökyüzüne doğru atıp yeniden tutuyordum. Masmavi gökyüzünden gözümü almaya çalışsam da başarılı olamıyordum.
Ozgul
Selamlar Bugun ruyamda yuzum maviye boyanmisti Sonra bana kirmizi bir ruj veriyorlar diyorlar bunu sur Mavi boya oldugu icin yuzumu temizleyip Kirmizi ruju suruyorum Bu nedemektir Sevgilerimle
mayıs güldalı
bir arabanın içerisinde yolculuk yaparken birden durdum. bir binanın içerisine girdim ve binanın rengi maviydi. içi de aynı şekilde mavi renkti ve tüm eşyaların da aynı renk olduğunu hatırlıyorum. neden bu kadar mavi olduğunu sorgulamaya çalışıyorum ama etrafımda kimseyi göremiyorum. tüm kapıları çalarak nerede olduğumu sormak isterken mavi rengin ne kadar güzel olduğunu düşünüyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste mavi görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (3600)