Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

beyaz gömlek giydiğini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

beyaz gömlek giydiğini görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Zülgar
Rüyamda koyu yeşil elbise giydim altına uçları çiçek güpürlü tül etek giydim elbisenin altından uçları görünüyor daha usttende gelinlik giydim kendi digunume yetişmeye çalışıyorum bulunduğum yerde iş arkadaslarim var benimle konuşmuyorlar üzülüyorum üzüldüğümü soyluyorum bundan sonrada ben sizi tanımam vs. Tam emin değilim üstümde altın gerdanlık bizek de var sanırım ben telaşla gitmeye çalışırken gelinliğin altına elbise olmaz felan deniliyo çıkarmaya çalışıyorum ama çıkaramadım gitmeye çalışırken yaşlıca bir adam bana dorttane lahmacun verdi ucundan bir lokmadan az kopardım yanımda kimsesiz çocuklar vardı onlara verdim hadi gidip yeyin die
Harun
kız arkadaşımla birlikte çarşıda el ele yürüyorduk. bana bir hediye almak istediğini söyledi ve kabul etmeyeceğimi söyledim. ama sonra bana kızarak yanımdan uzaklaşınca kabul ettim. birlikte bir dükkana girdik ve orada bana beyaz bir gömleği uzattı. denememi istediği için onu kırmadım. ilk defa beyaz bir gömlek giymiş gibiydim. bu rüyamın manası nedir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste beyaz gömlek giydiğini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2900)