Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

beyaz aslan görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

beyaz aslan görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Fatma Nur
Rüyamda aslan kükremei sesimduydum korktum sonra aslanların koşturma seslerini duydum aslan görmedim ama kaçtım sonra beyaz yeleli kocaman bi aslanla karşı karşıya geldim o beni görmedi değil bakmadı sonra korkum geçti aslan topluluğnun yanına gittim kadın aslanlardı bunlar galiba bişey yiyorlardı birde bi adam vardı orta yaşlı hepsi aynı kapta yemek yiyolardı uyandım sonra
Ayse
Ruyamda ben yavru beyaz bi aslan olmusum ve bembeyaz tuyleri olan beyaz bi aslanin sirtindayim. Heryer beyaz kar bi tane bile ayak izi yok. Aslan koşa koşa karlari yara yara beni sirtinda goturuyo. Ama korkmuyorum aksine aslanin kosarken estirdigi ruzgar yuzume carptikca hosuma gidiyo.sonra bi ara ben aslanin sirtindan kayip dusuyorum ama o farketmiyo kosup gidiyo. Yolda beyaz yavru kopek gorup ben saniyo onunla benmisim gibi konusuyo ben olmadigimi anlayinca gidiyo.daha sonra ben aslani karlari acarak gittigi yoldan arayarak giderken bende o beyaz yavru kopegi goruyorum ama bikac adim ilerde siyah renkte olan kopegin annesini goruyorum..sonrada uyandim ama uyandigimda hala o beyaz aslanin tuylerine kendine duydugum hayranlikla mutlu bisekilde uyandim..etkisinde kaldigim bi ruya .yorumlarsaniz sewinirim..

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste beyaz aslan görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (480)