Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

beyaz elbiseli birini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

beyaz elbiseli birini görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Wmksks
Ben kızımı yeşillikler içinde beyaz elbiseyle yürürken gördüm. Anlamı nedir??
zeliha bozkır
rüyamda erkek arkadaşım bana büyük bir hediye paketi verdi. hemen içini açıp baktım ve çok şık bir elbise vardı. elbiseyi üzerime giyip bir kutlamaya katıldım ama beyaz elbiseli birini gördüm. üzerimde renkli elbise olduğu için kendimi biraz kötü hissetmiştim.
özkan
rüyamda tanımadığım bir kadını gördüm. üzerinde beyaz elbise vardı ve kim çağırsa yanına gidiyordu. ben de çağırdım yanıma ve ne söylediğimi hatırlamasam da bir şeyler istedim. sonra bana elinde bir paketle geldi ve sürpriz yaptığını söyledi. ama sonrasını hatırlamıyorum uyanmıştım galiba. bunun bir manası olabilir mi?
emin yıldız
rüyamda tanımadığım birisi yanıma doğru yaklaşıyordu. üzerinde beyaz bir elbise vardı ve doktor olup olmadığını sordum. üzerindeki elbisesi dikkatimi çekmişti. küçük bir cebi vardı ve elini cebinde tutuyordu. cevap vermedi sadece kafasını salladı. bazı şikayetlerde bulundum ama ne söylediğimi hatırlamıyordum. bana sadece gülümsedi ve omzumu sıvazlamaya başladı. o esnada rüyamdan uyandım. bu rüya olumlu mu tabir edilir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste beyaz elbiseli birini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)