Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

yaralanmış erkek bebek görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

yaralanmış erkek bebek görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Zehra
Ben hamile değilim, ama dün gece rüyamda erkek bebek gördüm kardeşim severken düşürdü sonra korktum bişey oldu diye aldım biraz cansız kaldı sonra canlandı burnundan kan akmaya başladı korkuyla babama bağırdım yardım et diye sonra tüm yüzdeki kafasındaki damarları ve kan oldu çok korktum çabalarken uyandım.
Esin
Rüyamda iki erkek çocuk çarpıştı kafaları yarıldı ama kan akmadi bayildilar ben çok korktum ambulans çağırdım gelmelerini bekliyorken uyandım
Nasır
Ruyamda omuzunda yaralanmiş bir çocuk gördüm. Cok acı cekiyordu dayanamiyordu acidan Sonra aciya dayanamayıp kendini damdan asagı attı canina kiydı bu hareket onu mutlu ediyordu sanki 0535 434 05 00 mesaj olarak atarsanız cok memnun olurum
Aysun cakir
Rüyamda evimin bahcesinde karsinda yaralanmiş bir OĞLAN bebek buluyorum.karninda büyük bir yara var.başka bir cocuk ortada dolaşiyor ondan korkuyorum polis cağiriyorum.deniz taşmiş dangalar evin dibine gelmiş eve girecek diye korkuyorum.karişik insanlar dolaşiyor.evin etrafinda sokakda kalabalik insanlar yeni yil kutlamasi yapiyor.oynayan cocuklar var.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste yaralanmış erkek bebek görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (0)