Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

bebek arabası görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

bebek arabası görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Armina
oyuncak bir bebek arabası vardı rüyamda. kızım bununla oynuyordu. sonra eşimde uzaktan geliyordu ve kırmızı bir bebek arabası sürüyordu. kızımı bu arabanın içerisine oturttuk ve yürümeye başladık. tanımadığımız bir yerde geziyor gibiydik.
mustafa
rüyamda eski bir bebek arabası gördüm. rengi kırmızıydı ama çok tozlanmıştı. eve alarak temizlemeye başladım ve kızımı da içerisine yatırdım. bu rüyamı yorumlayabilecek kimse var mı?
Abdullah
arkadaşımla birlikte bir oyuncak dükkanının içerisine girdik. içinde çok sayıda oyuncak ve bebek arabası vardı. kırmızı renkli olan bir bebek arabasının yanına yaklaştım. bu diğerlerine göre daha eski görünüyordu ve daha değerli olduğunu düşünüp fiyatını sordum. bana bebek arabasını hediye edebileceğini söyledi. ben de içine oyuncak bir bebek yatırıp eve kadar bebek arabasını sürüp geldim. bu rüyamı yorumlar mısınız?
bozkır
Eski bir bebek arabasinin icinde yeni dogmus bebek gordum. Cok agliyor diye kucagima aldigimda bebek arabasi kendi kendine gitmeye basladi. Durdurmaya calistim ama yokuslu bir yoldan asagi dogru iniyordu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste bebek arabası görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)