Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

tavşan yakalamak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

tavşan yakalamak için toplam 3 yorum yapıldı

Nur Mustafa
rüyamda çimenlerin üzerinde koşturan bir tavşan vardı. hemen yanındaki kafesten kaçmıştı ama yakalanması zor bir şekilde kaçıyordu. birden ellerimi uzattım ve tavşanı tüylerinden yakalayıp kafesin içerisine tekrar bıraktım. sonra kafesiyle birlikte eve gitmek için yolda yürümeye başladım.
Yasemin
yeşil bir orman içerisinde gezerken çok güzel bir tavşan gördüm. beyaz renkli ve büyük kulakları olan bir tavşandı. peşinden gitmeye başladım ama beni fark edip daha hızlı bir şekilde kaçmaya başladı. ben de hızlı bir şekilde koştum ve onu yakaladım. beslemek için bir kafesin içerisine koyup eve kadar getirdim. evin içerisinde kafesten çıkardım. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
recep
büyük bir alanda tavşan yakalamak için uğraşıyoruz. arkadaşıma bu işi yapamayacağız diyorum. oda bana pes etme yakalayacağız diyor. sonra karşımıza büyük bir tavşan çıkıyor. bembeyaz tüyleri var bana doğru geliyor. ben de onu yakalamak için uğraşıyorum ve arkadaşımdan önce yakalıyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste tavşan yakalamak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)