Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

güvercin yakalamak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

güvercin yakalamak için toplam 5 yorum yapıldı

Kralmansur
Rüyamda bir tarlada çukurun içinde okadar çok Beyaz güvercin vardiki hepsini yakaladım yakaladıklarımı yanımdaki abime uzatıyordum hepsini çıkardıktan sonra bitane kalmıştı onuda cukura su dökerek cıkartım rüyam bundan ibaret
aşıcı
rüyamda evimizin çatısına çıkan kişiler vardı. içlerinde tanımadığım kişilerde vardı ama merdivenlerden çok sayıda kişi çıkınca endişelendim. ben de onların peşine takıldım ve yukarıda neler oluyor diye çıkmaya başladım. siyah ceketli uzun boylu bir erkek vardı ve kim olduğunu bilmiyordum ama güvercin yakalamaya çalışıyordu. bir tane beyaz bir güvercin yakalayıp aşağı inmeye başladı. ben de onun ardından gelen bir güvercini daha aldım. bu biraz daha koyu bir renkti ama ben çok sevinmiştim. güvercini alıp eve doğru inmeye başladım ama kapının anahtarını almayı unuttuğum için evin içerisine götüremedim. tekrar yukarı çıktım ve elimde güvercinle çatıda bir süre daha oturmaya başladım. herkes gitmişti ve kimse kalmamıştı. sadece yakaladım güvercinle kalmıştım.
Özgür
rüyamda oturduğumuz binanın çatısına çıktım. Kiremitlerin arasında duran beyaz renkli bir güvercini yakalamak için uğraştım ve sonunda yakaladığım için çok mutlu oldum. Beslemek ve büyütmek için eve kadar getirip bir kafesin içerisine bıraktım.
baki yiğit
çok güzel tüyleri olan bembeyaz bir güvercin pencereme konmuştu. pencereyi açtım ve yüzüme güneş ışığı geldiğini hissettim. gözlerimi kapatıp açtım ve güvercin odamın içerisine girmişti. yatağımın üzerinde dururken elimi uzattım ve benden kaçmadı. güvercini yakalayıp tüylerine dokundum. gözlerinin içi de bembeyazdı ve daha önce görmediğim bir güvercin türü olduğunu düşünüyordum. evin içerisinde elimde tutarak gezmeye başladım ve balkona çıktığımızda onu gökyüzüne doğru bıraktım. rüyamın tabiri nedir acaba?
Sabahattin
Kırmızı bir çatının üzerinde arkadaşımla duruyoruz. Birden bire güvercin sürüsü geliyor ve bulunduğumuz yerdeki yemlerden yemeye başlıyorlar. Biz de güvercinleri yakalamak için uğraşıyoruz. Bir tanesini avucumun içerisinde tuttuğumu görüyorum. Rengi beyaz ve çok parlak tüylerinin olduğunu görüyorum. Bu rüyamın iyi mi, kötü mü olduğunu öğrenmek istiyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste güvercin yakalamak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)