Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

siyah saçlı bebek görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

siyah saçlı bebek görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Oğuzhan
Annemin küçük oğlu olarak gördum bebeği yani öyle hissettim. Bende aynı zamanda evliyim ve 1 kızim var birde oğlum oluyor inşallah 2 ay sonra. Siyah saçlı erkek bebeği gördüm kafası biraz normale göre büyüktü ve kucağıma aldım onu dedimki bize benzemiyor anne siyah falan bu ne gibi bir tabirle rüyam sonlandi. Ne anlama geliyor çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun daha yeni gördüm rüyayı .
Gülsüm
Rüyamda gelinim siyah saçlı bir kız bebek dünyaya getir karnından çok kolay çıktı ama kız bebek miydi tam bilmiyorum
Komando
Eski bir kız arkadaşım kucağında bir bebek ile bana doğru geldi. Yanıma geldikten sonra anladım ki bebek onun bebeği imiş. Bebeği bana uzattı bebek çok güzel ve simsiyah saçları kapkara kaşları ve simsiyah gözleri vardı. Bebeği kucağıma aldım. Öptüm kokladım. Sonra annene benzeme bebek annen o kadar iyi bir insan değil gibi birşey söyledim. Not: şu an evliyim ve çocuğum da var. Yıllar önceki bi kız arkadaşımdı.
Ww
Ruyamda siyah sacli beyaz tenli bir bebek gördüm yıkadım adinida Muharrem batın koyd

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste siyah saçlı bebek görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)