Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

sigara paketi görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

sigara paketi görmek için toplam 3 yorum yapıldı

sarı
Iki arkadaşımla birlikte bir markete giriyoruz bir sürü abur cubur alıyoruz ve bunları borca alıyoruz tam çıkarken içeri abim giriyor ve bize diyorki bana bu paket parlement çalın abim marketçiyle birlikte biraz arka tarafa doğru ilerliyorlar bende iki paket sigara alıp cebime atıyorum marketten çıktıktan sonra abime bir paket veriyorum bi paketide arkadaşlarımla icmemiz için saklıyorum . Lütfen yorumlarmısınız aklıma takıldı
Alım
arkadaşım bana siyah bir poşet içerisinde bir şey uzattı. ne olduğuna bakmaya çalışırken içinden sigara paketi çıktığını gördüm. poşetten çıkarıp çantamın içerisine aldım ve teşekkür ettiğimi hatırlıyorum.
Serhat Arabacı
rüyamda arkadaşımla birlikte bir ormanlık alanda oturuyorduk. bizden başka kimse yoktu ve çok ıssız bir alandı. sigara paketini alarak içinden bir tane sigara çıkardı ve yakmaya çalıştı. ama sigara yanmadı ve onu yere atarak paketimdeki son sigarayı da aldı. bu sefer sigarayı yakmayı başardı ama sigara paketi boş olduğu için benim içmem için sigaranın kalmadığını gördüm. arkadaşımla birlikte aynı sigarayı birlikte içmeye başladık. boş sigara paketini ise cebime tekrar koydum. bu rüyamı yorumlar mısınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste sigara paketi görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1300)