Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

sigara içen birini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

sigara içen birini görmek için toplam 4 yorum yapıldı

...
rüyamda babam balkonda sigara içiyordu. ben salondaydım ve yüzüme duman gelmeye başlayınca babama kızdım o da sigarayı bıraktı.
Sanem Topsakal
balkona çıkıp biraz oturmaya başladım. karşıda oturan bir adam vardı ve elinde sigara vardı. sigarayı bitirir bitirmez yürümeye başladı ama yere attığı sigara hala sönmemişti.
Metin
rüyamda arkadaşlarımla birlikte bir kafede oturuyorduk. tanımadığım bir kişi beni dışarı çağırdı ve bir şeyler anlatmaya başladı. ne olduğunu hatırlamıyorum ama sonra cebinden bir paket sigara çıkardı ve bir tanesini yaktı. paketi bana uzattı ama ben içinden hiç sigara almadan reddettim. o kendisi yanımda içmeye devam etti.
Hamdi
rüyamda canım çok sıkılmıştı. arkadaşımın yanına gittim ve bana bir bardak çay doldurdu. cebinden bir paket çıkardı ve bir tane sigara yaktı. bana da içip içmeyeceğimi sordu ama içmek istemediğimi söyledim. kendisi sigarayı içerken külleri ve dumanı benim üzerime geliyordu. yanından kalkıp gitmek istedim ama sigarayı söndüreceğini söyledi. Sigarayı söndürmeye çalışırken rüyamdan uyandım. anlamını yorumlar mısınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste sigara içen birini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)