Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

sevgilinin ailesiyle tanışmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

sevgilinin ailesiyle tanışmak için toplam 3 yorum yapıldı

Merve
Rüyamda sevgilimin evindeyim ve ilk önce kız kardeşiyle tanışıyorum konuşuyoruz gülüyoruz sonra annesi ve teyzesi geliyor onlar la tanışıyoruz sonra ben gittikten sonra yolda annesi bu kız olmaz diye beni arıyor bana söylüyor
Sinan
Rüyamda sevdiğim kişinin evindeydik ailece ve anne babası bana evlilikle ilgili sorular soruyorlardı.Birisi var mı , ne iş yapıyorsun gibi sorular Hakkında hayırlı olsun , nasipse olur filan dediler.İkisinin de yüzü gülüyordu benimle konuşurken.Sonra birden sevdiğim kızın babasıyla cuma namazı kılmaya gittik.Zaten babası gerçek hayatta da imamdır.Cumadan önce beraber birer çift ayakkabı almıştık.Namazdan sonra ayakkabıları koyduğumuz yerde bulamadık.Daha sonra ben siz burda bekleyin ben arayıp bulayım dedim.Daha sonra ayakkabıları buldum ama ona götürürken uyandım.
Rıdvan
Merhaba, Ben rüyamda sevdiğim kızın evinde buldum kendimi, biz adını koymadık henüz ama birbirimize sevgimiz var yani benim çok fazla var her neyse, onlar köyde yaşıyor bilirsiniz köy evlerini, sevdiğim kızın yakın arkadaşları abisi ve ben varız oturuyoruz, abisini tanımıyorum henüz karşımda oturup bana bakıyor sadece kızgın gibi ama bir şey de demiyor, bir de yaşlı bir kadın var kim bilmiyorum, bize yemek hazırlamış, yer yemeği her neyse yedik sanırsam,yaşlı teyze yemeği kaldırmaya başlıyor kızın abisi ona yardım etmemi istiyor, bende yardım ediyorum yaşlı teyzeye.. sonrası yok rüya değişiyor. Bu kez trendeyim en yakın arkadaşım ile o şimdi askerde. Rüyamda yanımda ama tren ilerlerken yanımıza iki kız geliyor, bizimle muhabbet ediyorlar beğeniyorlar iltifat falan neyse ama aslında ben sevdiğim kıza gidiyorum diğer rüyamda ki yani ama yol boyunca trende bize servisler oluyor meyve suyu falan kızlar ile muhabbet sohbet, asıl amacım olan sevdiğim kıza ulaşamıyorum, aslında aklımda olan sadece ona ulaşmak fakat ulaşamadan rüya bitiyor.. yorumlarsanız sevinirim ve ben 10 gün sonra askere gidiyorum..

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste sevgilinin ailesiyle tanışmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (590)