Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgilinin ailesini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgilinin ailesini görmek için toplam 6 yorum yapıldı

Elif
Eski sevgilimin sözlendiğini öğrendiğim günün gecesinde ailecek onların evine aramızda yaşanan kırgınlığı çözmeye gittiğimizi ablasının bana iç çeke çeke baktığını ve ablasına bir şey söylemek istediğimi ve onunla bir türlü konuşamadığımı gördüm .
...
Rüyamda eski sevgilimin ailesi bizim okuduğumuz okula geliyorlardı bana nasıl olduğumu soruyorlardı onlarla konuşmak istesem de konuşamıyordum sesim çıkmıyordu çıkmıyordu.
derya
rüyamda bi akrabamla otururken eski sevgilimin hesabina bakmasini istedim hesabina asker kıyafetleriyle fotograf atmıştı sonraki günde ablasının ebek mevlütüne çağırılmıstık ve eski sevgilimin evine gitmistik annem ve ben orda annesi ablası ve birde kız kardeşi vardi mevlüt bittikten sonra annler muhabbet ediyorlar ama ne konustuklarını duymuyorum yanimda bi erkek çocugu vardi bende onu seviyordum kocagima alip oturtuyordum seviyordum sonra gitme vakti gelmisti annemle bisey soylemeden cıkmıştık sonraki gün de yine onlara gittik bu.seferaile fertlerinin hepsi oradaydi ama bitek eski sevgilim yoktu eve girerken annesiyle sarıldık içeri girdik annem evin mutfagina baktı ve cok beğendi sonra bir kösede annemle oturduk onun annesi beni sevinçli bir sekilde mutfaga cagirdi elime bi hasır verdi ve onu oyneyle örmemi istedi bemde orerken bana oğluyla yeniden beraber olmamı istediğini söedi bemde ona benim bi suçum yok ayrılmak isteyen oglunuzdu dedim o istemeden bisey diyemem dedim sonra tezgah dikkatimi cekti.çok tozluydu üstündegezdirilmis bi parmak çizgisi vardi sonra uyandım
Allah'ımnedenben
Eski sevgilimle ayrılalı neredeyse iki yıl olucak rüyamda evdeydim annemlerle ve düğün için uzaktan gelen ailesini misafir ediyorduk başka birinin düğünü vardı başta küstük sonra düğünde halay çektik o halayın başında ben sonundaydım sonra eve geldik herkes odalara dağıldı ben annemle yatıyordum gece yataktan çıktım onunla konuştuk barismisiz o kısimdan rüya direk sabaha atladı çok neşeli uyanıyorum herkese günaydın diye diye iniyorum aşağı babasinada günaydın diyorum kaldıkları odadan sonra biz baristigimizi saklıyoruz ailelerden ama kuzenlerim anlıyor akşam bahçeden biseyler çalan bir adamı ellimle yere seriyirum tek başına bir yandan da yardım etmesi için ona sesleniyorum koş gel diye geliyor hemen gülüyor neymiş öyle diye
Zeynep
Eski sevgilimin evine gidiyorum evleri kalabalık teyzeleri falan da var biz ablasıyla mutfakta oturuyoruz muhabbet ediyoruz sonra babası gömlek uzatıyor ütülemesi için ben utuluyorum utulerken odaya ablaları geliyor pastayla babasının doğum günüymüş onu kutluyoruz.
Elif
Eski sevgilimin ailesi bizim eve gelmişti ama babası gelmemişti. Biz onlara yemek hazırladık ama annesiyle ben saç baş kavga ediyoduk. Eski sevgilimin kardeşiyle biraz dertleştik. Eski sevgilim de yeniden barışmayı teklif etti ama ben kabul etmedim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgilinin ailesini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (720)