Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ölmüş anneanneyi görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ölmüş anneanneyi görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Aziz Meltem
rüyamda annemle birlikte bir arabadan iniyoruz. Bilmediğim bir köy evinin önünde oluyoruz. Burası neresi diye soruyorum anneme. O da bana anneannenin yanına geldik diyor. O an kendimi biraz hüzünlü hissediyorum ama bir yandan da çok seviniyorum onu göreceğim için. Anneannem ben doğmadan önce öldüğü için onu çok merak ediyorum. Ölmüş olan anneannemi göreceğim için büyük bir heyecan duyuyorum. Evin içerisine girince bir kanepenin üzerinde yatan ve sırtını bize dönmüş olan birini görüyorum. Tam omzundan tutup kendime doğru çevirecekken rüyamdan uyandım. Yüzünü görmedim ama ölmüş anneannemi gördüğüm için size danışmak istedim.
İskender
rüyamda annemlerin oturduğu eski köy evlerini ziyaret etmiştik. arabadan iner inmez yıkılmış olan bir evin içerisine girdik. bir odası çok temiz ve hiç yıkılmamıştı. odanın içerisinde bir kanepenin üzerinde yatan bir kadın vardı. ölmüş olan anneannemin olduğunu gördüm ve elini öpmeye başladım. beni görünce gözlerini açtı ve oturdu. yüzü çok güleçti ve onu çok özlediğimi söylüyordum. oda omzumu sıvazladı ve sarılmaya başladı. ayağa kalkıp başka bir odadan bana tepsi içerisinde ekmek ve bir tabak içerisinde yiyecekler bir şeyler verdi. ama daha yemeye başlamadan rüyamdan uyandım. bunun tabirini yapar mısınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ölmüş anneanneyi görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)