Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ölmüş fare görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ölmüş fare görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Ceyda Yılmaz
Merhaba . Rüyamda köy evimizin önündeyiz anim köpeğimiz ıslanmasın diye açıkta olan ve odun koyduğumuz bir yeri tenekelerle kapatmış bizde içerisini düzenlerken bir anda yeğenimle ardı arkası kesilmeyen paket paket çubuk kraker yığıyoruz . Tam o esnada alt mahalleden annee diye feryâd eden bir kadın sesi duyuyorum hemen telefona koşuyorum arayıp öğrenmek için. O sırada elimde bir siyahlık görüyorum ama ne olduğunu anlamadım . Sonra telefonla komşuyu arayacakken bizim köyde dedikoducu ve ara bozucu olarak bilinen ve benden yaşça büyük bir akrabasıyla da beni başgöz etmeyen birisi olan bu kadını aramışım yanlışlıkla ama telefona başkası baktı ve ben yanlış kişiyi aradığımı söyleyip telefonu kapadım . Tekrardan kapı önüne geçerken gözüm yine elime aldı ve avucumun içindeki siyahlığı gördüm inceleyince yarıdan bölünmüş ve sadece arka ayakları ile kuyruğu olan kısmın elimde görünce koşarak dışarı çıkıp yere fırlattım ve tekme atarak kendimden uzaklaştırmaya çalıştım .
ayşıl
rüyamda odamın içerisinde kötü bir koku geldi. bütün eşyaları kaldırıp kokunun nereden geldiğini anlamaya çalışıyordum. bir de baktım ki ölmüş bir fare gördüm yatağımın altında. sonra hemen alıp balkondan aşağı attım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ölmüş fare görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2900)