Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

mavi muhabbet kuşu görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

mavi muhabbet kuşu görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Aydın
rüyamda arkadaşımla birlikte bir tanıdığın dükkanına gitmiştik. dükkanın içerisindeki her şeyi incelemeye başlamıştım. büyük bir kafes dikkatimi çekmişti ve içerisinde muhabbet kuşları vardı. sarı muhabbet kuşu uzak duruyordu ama mavi olan muhabbet kuşu ise kafesin kapısına doğru geliyordu. ben de elimi uzattım ve mavi muhabbet kuşunu elime alarak omzuma bıraktım. omzumda benimle birlikte uçmadan geziyordu. dükkandan çıkarken de kafese bırakmadım ve eve götürmek için omzumda bıraktım. bunun anlamı nedir?
Tayfur
bu rüyamı yorumlayacağınıza inanıyorum. çünkü benim için çok farklı bir rüyaydı.büyük bir alışveriş merkezinde geçerken dükkanlardan birisinde muhabbet kuşlarını görüyoruz. almak için içeri giriyoruz. dükkanın sahibi bize bir tane sarı, bir tane de mavi muhabbet kuşu veriyor. sarı olan eve giderken yolda ölüyor ama mavi muhabbet kuşunu kafesin içerisinde eve getiriyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste mavi muhabbet kuşu görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)