Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kartal yakalamak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kartal yakalamak için toplam 3 yorum yapıldı

Leyla
Ruyada bi siyah kartalla savaşdiğimi ve onun elinden bi kuşu kurtamaya çalişdiğimi gordum, onun başindan tutmuşdum ve beni isirmasinda fena korkuyordum, o kadar korkmuşdum ki gucumu kaybetmeye onu tutmakda zorlandiğim anlarda keşke yardim etmeseydim diye duşunuyordum ve bide kararimda eminsizdim. Kartalin iy bi kuş oldugunu amma kurtarmaya çalişdigim kuşun ise hayirsiz oldugunun farkina varmişdim. Anlamini merak ediyorum, çok etkileyiciydi.
Sadik
Bir ağacin dibinde yemek yerken yakaladim yilan yiyordu aldim götürdüm
Sebahat Uzunkaya
Bir evin kocaman penceresinde ama Evin salonuimiş tam ortasında duruyorum Ve bir an bir beyaz kartal üzerime doğru geldi elime beyaz bir çarşaf alıp onu yakaladım yalarken iş vereyimin kartalı yakalamama yardım ettigini görüyorum fakat bir anda kayboluyor ve sonrada kartalın çarşaf içindeiken elimde sıcaklığını hissettim tıpkı bir kedi yavrusunun sıcaklığı gibi ve biranda işverenin gibi oda kayboldu uyandım çok etkilendim

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kartal yakalamak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)