Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

hamile birini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

hamile birini görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Ayşe
Merhaba, Rüyamda tavanı oldukça yüksek, tertemiz ve çiçeklerim olduğu bir yerde koltukta oturuyorum. Giriş kapısı hemen solumda. Hamile genç bir kadın üzerinde mavi elbise gelip oturuyor karşı tarafa. Onu gözlemliyorum. Güzel bir kadın. Biraz sonra annesi olduğunu düşündüğüm (öyleydi) ve onunda üzerind e mavi bir elbise olan kadın geliyor. Hamile kadının çocuğu olan 3-4yaslarindaki erkek çocuğuyla ilgileniyor. Biraz tedirgin olan Hamile kızına rahat olmasını söylüyor. . Teşekkürler yorumlariniz için (şimdiden)
elmas
rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşımla buluştuk. bana bir sürprizi olduğunu söyledi ve ne olduğunu söylediğimde ise bana bir fotoğraf uzattı. hamile olduğunu anladım ve çok sevindim. ona sarılıp tebrik ettim ve çok heyecanlandığımı söyledim. arkadaşımın hamilelik haberi karşısında moralim yerine gelmişti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste hamile birini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (3600)