Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

bekar kızın hamile olduğunu görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

bekar kızın hamile olduğunu görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Beyza
4 yıllık bir ilişkim vardı çok fazla ayrıl barış yaşıyorduk 3 hafta önce bitti. Rüyamda aksam vakti bir apartmanda 3-4 dairenin yandığını görüyoruz dışarıdan evin perdeleri açık olduğu gibi gözüküyor o tarafa giderken biranda bayılıyorum gözümü hastanede açıyorum meğersem hamileymişim ama karnım asla şiş değil hiçbir belirtisi yok hastaneye gittiğimde doğum yapmışım ama ben onuda yaşayıp hissetmedim gözümü açtığımda bana oğlum olduğunu söylediler yeni doğmuş bir bebek gibi asla değil 6-7 aylik çocuk gibi ayaklari büyük uzun boylu ve kilolu güzel bir çocuk bu sırada yanıma eski sevgilimde geliyor annesi falanda var oda şokta kara kara düşünüyoruz evli değiliz napıcaz diye rüyamı yorumlar mısınız ?
Evee
Şu an bekarım ama rüyamda hamileyim ve evde doğum yapıyorum kolay bır doğum bebek erkekti cok esmer kıllı bırseydı ve bebek eskı erkek arkadasımdandı yenı sevgilime ne dicem bilmiyordum ama kolay ve evde doğum yapmıştım annem ve komşular vardı sonra uyandım kısa bır ruyaydı
Melisa
rüyamda kız kardeşimin çocuğu olacaktı. bekar olduğu için nasıl hamile olabileceğini düşünüp çok korkmuştum. bunu annemlere nasıl söyleyeceğimizi de düşünüyordum ve çok üzülüyordum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste bekar kızın hamile olduğunu görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2400)