Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgilinin eşini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgilinin eşini görmek için toplam 8 yorum yapıldı

Sapargül
Ruýamda ýeni aýrylan sewgimiň abisiniň ewinde sewgilimiň karysy bilen konuşyp oturdum we bana oň karysy hamile olmadym utaýorun kaýyn ewim çojuk sahibi olmadygyma mutsuz diýor
Yasemin
Eski sevgilimin evinde eşiyle gördüm eşi yatakta uyuyordu bende o evdeydim bende yatıp uyudum ne anlama geliyo
Hayat yalam
Ruyanda eski sevgilimi karisinsiyla konustunu ve elini umuzuna atini gordum ve onu otobuse bindirdigini gordum ve eski sevgilim onun yandan benim yanima geldi
Yaren
Çok çok sevdğim evlendi. Bir seneyi gecti evleneli. Biz de ayrılalı iki seneyi gecti. Rüyamda eşini ve çocuğunu gördüm. Hatta onun evine gitmiştim. Eşi beni biliyor. Beni görünce kızmadı. İçeri geçtim. Sevdğim Evde yoktu. Akşam gelecekti işten. Kadın bi ara bana haksızlık yaptığını beni kırdığını söyledi. Konuştuk biraz. Abdest alcm namaz kılacm gidecem dedim. Kadına soylemedim ama sevdğimi görmek istiyordum. Dışarı çıktım. Kadın benmle indi aşağıya kadr. Baktım arabsıyla geliyor. Mutluydu. Gülüyordu. O beni görmedi. Telefonu aldım onu arayacaktım ama numarayı yazamadım bir türlü. Bu kadar. Yorum alabilir miyim?
adam 1905gs
rüynda gördüysen onu özlüyorsun
Ezgi su
Rüyada sürekli asker görüyorum neden acaba kaç gün görmesem tekrar görüyorum anlammıs degilm
Ezgi su
Rüyada eski sevgilimin eşine gülüyorsun ama anlamadım ne anlama geldiğini
Sevil
Çocukken beni seven bir arkadaşım vardı hep beni sevdiğini söylerdi bende bu durumdan hep kaçardım büyüdüğümüz zaman bile hep bana karşı hisleri vardı sonra aradan 9 10 yıl geçti hiç aklımda yokken rüyama girdi ve rüyamda eskisen Oturduğumuz mahalledeydik sonra ben kız arkadaşlarımla oturmak istedim çocukluğumda oturduğumuz bir yere vardı orda olduklarını ve çocukluk aşkınında orda olduğunusöylediler bende gittim ama saçım başım dağınık hiç umursamıyorum elimde poşetle bir gidiyorum oda kötü görünüyor saçı başı dağılmış ve yalnız sonra gördüm şaşırdım ilk sorduğum soru kızlar neredeler dedim kendi eski oturduğu evi gösterdi ve ordalar dedi ayıp olmasın diye bu arda nasılsın dedim kötü görünüyordu ve bende kötüydüm şaşırdım sonra ağır bir çanta vardı yani bana eskiden hediye ettiği bir çanta ya benziyordu içi demirlerle dolu ve ağırdı bende onu alıp onların evine götürmek istedim sonra taşımakta zorlandım sonra döndüm ben bunu neden götürüyorum dedim oda bana tebessüm edip bilimiyorum sen aldın birden dedi elimden aldı çantayı sonra kendis düşüyordu ben tutum içeri girdiğimde küçük bir çocuk dışarı çıkıyordu izin vermedim birler bir şeyler konuşuyordu ben gizliden yükarıya çıktım sonrada karısını gördüm bana baktı sonra merhaba dedik ama beni dövecek gibiydi sonra ben hemen uzaklaştım kadın arkandan gelmeye başladı ben ayakkabımı bile giyemedim kimse görmeden gitmek istedim içerdeki insanlar benim suçumun olmadığın söylediler ama o bağra bağıra arkamdan geldi çok zoruma gitti tam dışarı çıktım arkanda durup mahallenin ortasında bağırmay başladı o benim kocam diye yuva yıkan kadın durumuna soktu bende bağırma kendini rezil etme içeriye git dedim sonra çok üzüldüm o arda bir şarkı çalıyordu ben bir zaman kuşum göklerde dolaşırım diye bende o şarkıyı söyleyerek ağladım üstüme başıma baktım çok kötüydü ağlıyordum ve sesim kısıldı hemen rüyadan kalktım ve kötü hissettim bunu yorumlarsanız çık sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgilinin eşini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)