Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgilinin elini tutmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgilinin elini tutmak için toplam 2 yorum yapıldı

Undertaker
Rüyamda beni terkeden sevgilim ile ortak arkadaşlarımızın olduğu bir evdeydik o düşünceli olduğunu ama özlediğini söylüyordu ortak arkadaşlarımızda madem özlüyorsun o zaman neden devam etmiyorsunuz ilişkinize diyordu sonrasında yanımda uzanan eski sevgilim ile sarıldık ve dudak dudağa öpüştük sonrasında belli bi süre sarıldık ardından ikimizde yerimizden kalktık ve bi süre sonra onun dışarı çıktığını gördüm pencereden baktığımda tanımadığım bir erkeğin elini tutuyordu ama sımsıkı tutmuyordu bende bu kişi için mi beni bıraktın diyorum sonrasında uyandım zaten
Güldalı
Ayrılalı çok oldu ama eski sevgilimi rüyamda gördüm. Elini tutuyordum ve onu ne kadar çok sevdiğimi söylüyordum. Hala unutamadığımı ve özlediğimi söyledim. Bana sarıldı ve benimle mutlu olduğunu söyledi. eski sevgilimi gördüğüm ve elini tuttuğum için bu rüya olumlu yorumlanır mı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgilinin elini tutmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (880)