Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sevgilinin aldattığını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sevgilinin aldattığını görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Lljhfsrkmnds
Eski sevgilim arkadaşımla beni aldatmış ben kanser olduğumu öğrenip söyleyecekken internet üzerinden bunu öğreniyorum arkadaşım beni uyarıyo ve ss atmasını istiyorum uzun zaman oldu ayrılalı niye hatırladım ki şimdi
Dgn
Eski sevgilimn aldattığını yakın arkadaşımdan duydum bende eski sevgilime sordum söyleyemedi çıldırmış vaziyyete uyandım kabus gibi
celal
eskiden sevdiğim kadın ve hala bende izleri olan eski sevgilimi ; yolda gördüm beni görünce ağladı ve sanaa bunu yaşattığım için çok özür dilerim beni affet dedi ve gitti sonra öğrendim ki beni çok yakın arkadaşım ile aldatıyormuş. onun ile tam yüzleşiyordum ki uyandım ve sırılsıklam terlemiştim kafam karıştı düşünmekten ?
Catwomen
Sevgilimle ayrıldık ve barışmak için mesaj falan attı bende artık güvenmiyorum ayrıyken neler çevirdiğine kimlerle kpnuştuğuna heralde bu yüzden rüyama girdi. Sözde evimize gelmiş ben telefonunu alıyorum feyk hesabı var mesajları görüyorum ağlıyorum sonra birden 2 kız arkadaşı geldi biriyle birlikte olmuş bide onu evime getiriyo arkadaşım diye. Evde abim ablamda var ama bir şey demiyo onlar . O gitmeden ablama, size olayı anlatayım diyo orda bi ciddileşiyo ama izin vermiyorum çünkü uzun zamandan beri aldattığı halde bir şey yapmamış gibi ukala tavrı vardı neyse sonra kovuyorum hepsini.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sevgilinin aldattığını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (110)