Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eşinin öldüğünü görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eşinin öldüğünü görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Asım Kızılkaya
rüyamda eşimin öldüğünü gördüm ve çok ağlıyordum. kendisini vurduğunu görmüştüm ve onun hayata dönmesi için uğraşıyordum. böyle bir şeyi nasıl yaparsın diye bağırarak ağlıyordum. bir yandan da aklıma çocuklarım geliyordu. onların görünce veya duyunca nasıl bir tepki vereceğini ve ne kadar üzüleceklerini düşünüyordum. eşime sarılıp onu bırakmamak için uğraşıyordum. kahrolmuştum ve onun için çok acı çekiyordum.
talan
rüyamda eşimin hastalıktan öldüğünü gördüm. çok çaresizdim ve sadece ağlıyordum. beni bıraktığı için ona kızdım ama beni duymuyordu. gözlerini açmasını söyledim ama hiç kıpırdamadan yatağında uzandığını gördüm. baş ucundan kalkmadım ve gözlerini açmasını bekledim. yakınlarım bana destek oluyordu. beni odadan çıkardılar ama ben çıkmamak için uğraştım. eşimin saçları beyazlamıştı ve daha yaşlı görünüyordu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eşinin öldüğünü görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2900)