Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

yaşayan birinin öldüğünü görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

yaşayan birinin öldüğünü görmek için toplam 5 yorum yapıldı

nesli
merhaba ben ruyamda, halamin olu bir sekilde gordum. Bem beyazdi vede bir câminin onundeydi. Bu ruya halamin basina kotu bir seyin mi geleceginin bir habercisimi ?
NESLİHAN
RÜYAMDA GÖRÜMCEM VE YENGEMİN CENAZE NAMAZLARINI KILIYORUZ .ONLAR YERDE YATIYORLAR FAKAT ASLINDA ÖLÜ DEĞİLLER.SONRA ÜZERLERİNE BARDAKTAN BOŞANIRCASINA YAĞMUR YAĞIYOR.ÜŞÜMESİNLER DİYE ANNEM ÜZERLERİNE PASPAS ÖRTMEMİ İSTİYOR.YUKARDAN PASPAS ATIYOR. O ARA ANNEMGİLİN EVDE YANGIN ÇIKIYOR 112Yİ FALAN ARAMAYA ÇALIŞIYORUM.
RSB54
Ben normalde görmedim fakat,aynı gecede aynı anda iki arkadaşım benim rüyalarında öldüğümü ve çok ağladıklarını söylediler..Yakın arkadaşını rüyada öldüğünü görmek ne mânaya geliyor ? Yorum yapabilecek olan varsa çok sevinirim
Hayal Kandemir
rüyamda eşimle birlikte karanlık bir yolda yürüyorduk. birden arkamızdan bir ışık geldi ve araba geliyor diye yolun kıyısına geçmeye çalışıyorduk. ama o kadar hızlı bir şekilde geldi ki el ele giderken eşime çarptı. eşim yolun üzerine savruldu ve yanına gittiğimde çok ağlıyordum. üzerine sarılıyordum ve yüzünün kan içerisinde olmasından dolayı çok korkuyordum. onun öldüğüne inanmak istemiyordum ve büyük bir feryatla ağlamaya devam ediyordum. arabanın içerisindeki kişiler ise inip yanımıza gelmişlerdi. arabanın içerisine eşimi taşıdılar ve ben de yanına oturdum. hastaneye götürmek için karanlık yolda gitmeye devam ediyorduk. sonra bizi hastaneye götürdüler ama daha bakar bakmaz eşimin öldüğünü söylediler. bunu aileme nasıl söyleyeceğimi düşünüyordum ve bir yandan da çok sesli bir şekilde ağlıyordum. rüyamdan uyandıktan sonra da eşime bir şey olacak diye çok korktum. acaba yaşayan birini ölü olarak görmek nasıl tabir edilir ve manası iyi midir? bunun cevabını verebilecek birisi olursa çok sevinirim. rüyamın yorumunu yapacak olan kişilere şimdiden teşekkür ederim.
ayse
ben yurtta kaliyordum ruyamda rve gtmisim annemin oldugunu soylemissler bana mezarina gdip aglamisim yorumu nedr nrmalde yasiyo annem

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste yaşayan birinin öldüğünü görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)