Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

erkek sınıf arkadaşını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

erkek sınıf arkadaşını görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Okur
Sınıftan bir çocuk çok fazla muhabbetimiz olmadı hatta hiç diyebilirim.Rüyamda aynı sırada oturduğumuzu ve konuştuğumuzu gördüm teşekkürler
L
Daha önce rüyamda yine gördüğüm değişik bir okuldaydım. Etrafı açık bir merdiven çıktım. Otobüse bindim. Normal bir otobüs değildi üstten naylon bir örtü örtülmüş rüzgarla açılabilecek bir otobüstü. Rüyada ayakta gidiyordum yanımda da tanıdığım bir kız vardı ama baya yakındık. Otobüste 2 tane de erkek sınıftan arkadaşım vardı. Birinden eskiden hoşlanıyordum. Diğeri de onun eski yakın arkadaşı. Bir yerde durduk sürüngenler evi gibiydi. Ama surungenlerin hepsi kutuda degildi. Merdiven çıktık gezdik ben biraz korktum. Galiba minik bir sürüngen üstüme çıkmıştı. Sonra düştü sanırım. Bir adam vardı biraz düşman gibiydi bir sürüngen istiyordu o değişik bir surungendi sarı ince bir solucan gibiydi minik parçaya ayrılabiliyordu. Adama onu vermem gerekiyordu sanırım. Ama kötü bir şeye kullanacak gibiydi. Tam hatırlamıyorum ama önünde 2 tane de sandalyeye bağlı insan olabilir. Arka kapıdan çıkmadan önce adama birşey attım poşet gibi sonra adamın yüzüne o sarı sürüngen yapıştı çıkmıycak gibi oldu adam biraz bağırdı sanki sonra adam yuzune bir sey sürdü bembeyaz oldu yüzü. Yüzünden çıktı. Sonra başka bir yerde buldum kendimi. Cok tuhaf bir sekilde sinema bileti gibi birşey aldım yanımda eski hoşlandığım çocuk vardı o da alıyordu. Daha sonra sinema biletimi degistirdim. Kendimi kumsalda buldum deniz yoktu etrafta insanlar vardı konuşuyorlardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste erkek sınıf arkadaşını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (140)