Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

eski sınıf arkadaşlarını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

eski sınıf arkadaşlarını görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Emir
Eski ölmüş devlet başkanı ve eski öğretmenimle beraber çoğunluğu ilkokul arkadaşlarım olan sınıf ortamında ben yaralanıp yere düşüyorum devlet başkanı bunları eğer yapmasaydın başına bunlar gelmezdi dedi ve sağlığına daha dikkatli bakacağına söz ver dedi söz verdi mi vermedimmi hatırlamıyorum
Isco
Merhaba ben dun gece gordugum ruyayi yorumlanizi istiyorum.simdiden tesekkurler.basini hatirlamamakla beraber 6-7 senedir ayri oldugum ve cok ozledigim eski sinif arkadaslarimla beraber bir sinifta oturup ders isliyorduk.eski okuluma donup sinif arkadaslarimla derste sohbet ediyorduk.eski arkadaslarim bana ne cok iyi ne de kotu davraniyorlardi.yaptigim esprilere herkes gulerken eski sevdigim kiz sinif arkadasim ise pek gulmuyordu.ben ise sinif arkadaslarimla konusurken o ise banimle cok az konusuyordu. Hatirladigim ruya bu kadar lutfen yorumlamanizi rica ederim!
Münir
rüyamda bir geziye gitmek için otobüse biniyordum. otobüsün içerisi tamamen doluydu ve hepsi de eski sınıf arkadaşlarımdı. onlarla birlikte olup geziye gittiğim için çok mutlu olduğumu hatırlıyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste eski sınıf arkadaşlarını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)