Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

cenaze arabası görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

cenaze arabası görmek için toplam 3 yorum yapıldı

çağlayan
rüyamda yemyeşil bir cenaze arabasının peşinden gidiyordum. içerisinde kimin olduğunu bilmeden ağlayarak araç kullanıyordum. birden peşimden gelen çok sayıda aracı gördüm ve hiç durmadan ağlarken uyandım.
Alara Orhan
rüyamda bir apartmanın önünde bekliyorduk. merdivenlerden tabutun içerisinde çok sayıda kişi tarafından taşınan bir kişi geldi. cenaze arabasına yüklediler ve ben de yanına oturdum. tabut içerisinde cenaze ile birlikte cenaze arabasında mezarlığa gittiğimizi gördüm.
terman
evimizin yakınlarında bir yolda bir arkadaşımla yürüyordum. eve doğru giderken bir bahçenin yanında duran bir arabayı gördüm. yeşil renkte bir arabaydı ve üzerinde cenaze arabası olduğu yazıyordu. içimden hızlıca eve gitme isteği geldi. ailemden birisinin başına kötü bir şey geldiğini düşündüm. çok evhamlıydım ve gözümün karardığını hissettim. yolun ortasında bayılıp kalmıştım. ayıldığımda ise cenaze arabasının içerisindeki tabutun yanına çıktım. cenaze arabası birden hareket etmeye başladı ve ben de yolda birlikte giderken uyandım. bu rüyamı yorumlar mısınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste cenaze arabası görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)