Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

beyaz elbise giymiş birini görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

beyaz elbise giymiş birini görmek için toplam 4 yorum yapıldı

Gül
Merhaba, rüyami yazmadan evel, gercekten rüya yorumuna cevap veriliyormu diye cevap alirsam sevinirim. Cünkü bi kac sayfada daha önce denedim, yorumlanmadi. Saygilar Gül
Emrh
Ben rüyamda boyle bir sürü pamuk yığini gibi yumuşak seyler gordum. Onların üzerinde dolasiyordum. Daha sonra beni ailem birisiyle evlendirmek istiyordu ve evlendiriyorlardi o kişinin evinde de beyaz yumuşak şeyler pamuklar vardı. Ve bana kiyafet aliyorduk. Elbise çamaşır falan.
Dilk
Ben rüyamda lise de okuduğum okuldaydm. Üniversteden arkadaşlarım vardi ve kız arkadaşlarım hep beyaz giyinmişti. Sinifa kova kova su getirip sınıfı yıkıyorduk. Daha sonra liseye jandarmalar geliyor ve bunlarin kolunda elinde çizikler incinmeler var ben de onlara bazi tıbbı malzemeler götürüyordum.
ibrahim
selamlar.5o yaşında erkeğim ben.Bu sabah eniştemin,beyaz bol elbise içinde yukarı kata çıkıp,kapıyı çaldğını gördüm.Elbise imam cübbesi gibi boldu...sanki çamurdan leke almışcasna siyah noktalar vardı.... LUTFEN EMAİL ADRESİME DE YORUMU YOLLAYINIZ... TEŞEKKÜRLER

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste beyaz elbise giymiş birini görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (140)