Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ablanın öldüğünü görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ablanın öldüğünü görmek için toplam 5 yorum yapıldı

xl
rüyadamda buğday tarlalarının yanındayım çok uzun ve bereketli buğğdaylar o sırada bir savaş çıkıyor askerler silahlarla ateş ediyor biz buğday tarlasının içine kaçıyoruz üzerimize çok sayıda kurşun geliyor ve ablam yanımda ölüyor ben ise kendi kendime bende ölmüş olmalıyım bu kadar kurşuna sağ kalamam diye konuşuyorum
Gülay
Ablam yüksek bir binadan atlamaya çalışıyordu ben ilkinde onu kurtarıyoruz ama ikincisinde kurtaramıyordum annem ve teyzem ise ablamın hamile olduğunu düşünüyordu
Gölge
Ablam yüksek bir binadan atlamaya çalışıyordu. İlkinde kurtarıyoruz ama ikincisinde kurtaramıyordum. Annem ve teyzem ise ablamın hamile olduğunu düşünüyordu.
Ece
Ruyamda ablam depremde oluyordu ben hickira hickira agliyordum teyzem ise mutluydu ve sevmedigim kuzenlerimde agliyordu
Yusuf
Merhaba. Ablam şu an psikiyatri hastanesinde yatılı olarak tedavi görmekte, ayrıca babam da 72 yaşında babam ablamın yattığı hastaneye gidiyor ne olduysa önce babamın ölüm haberini alıyorum tlf ile yaklaşık 1 saat sonra da en büyük ablamın ölüm haberi geliyor ve ben hüngür hüngür ağlıyorum... Gerçek hayatta da şu sıralar biz kiracı olarak Bi evde oturuyoruz ve ev sahibi evden çıkmamaızı istedi ve eşim ve eşimin ailesi viİm onların kendi. Evlerinin altına taşınmamızı istiyorlar benden Bi haber bekliyorlar onların evlerinin altına taşınmamızı istiyorlar bende çok ikilemmdeyim düşünmek için 3 gün zaman istedim..

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ablanın öldüğünü görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (480)