Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

zihinsel engelli görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

zihinsel engelli görmek için toplam 2 yorum yapıldı

SIKINTILI
Ruyamda 3 bucuk yasındakı oglum buyumuş 17 yasında ama zıhınsel engellı uykudakakmıs alttı cıplaktı cınselorganı gorunuyordu lavaoya goturdum . O esnadada evıme yegenım mısafır gelmıs 25 yasında kız.oglum lavabodo sobun surmus her yerıne ben deonu banyoua goturmek istıyorum amamisafirin oturdugu kapıyı kapatmam gerekıyor bır turlu o anda esım vedıger cocuklarım kapatamıyor. En sonundakapatık ve oglumu banyoya goturdum ılık suyu dokmemle oglum yuzustu uzandı ve yıne3 bucuk yasındakıhalınedondu.ruyanın nırbir yerındede balkonu yıkamaya calısıyordum .
P....
Ruyamda hastanede doktor odasindayiz ve 7-8 kisi variz benim yanimda bir zihinsel engelli erkek cocuk ve annesi oturuyor. Cocuk bana dokunuyor sevmek istiyor ben cekiniyorum beni opuyor ben kalkip odadan cikiyorum koridordaki lavaboda elimi yuzumu yikiyorum annesi geliyor cocukda geliyor sonra baska bir aile geliyor onlarinda kizi zihinsel engelliymis iki cocuk oynayarak merdivene yonrliyorlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste zihinsel engelli görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (260)