Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ünlü bir erkek görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ünlü bir erkek görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Nisa
Rüyamda çarşıda gezerken vodafone mağazasında aras bulut iynemli yi gördüm çok mutlu oldum sarıldım sonra giderken bana 6 tane vodafone kartı verdi bunları dağıt dedi 1 tane de bana hediye verdi sonra uyandım .
jaece
Rüyamda 3 yakın arkadaşımla bir tramvayın arkasından koşuyorduk ve ben en gerideydim ama tramvaydan ünlü bir erkek elimi tutup beni içeri aldı. Sonra bu ünlü kişi ile aramda masum ve güçlü bir duygu bağı kurulduğunu gördüm. sonra o ünlü kişinin anne ve ablası ile birlikte ünlü kişinin sorunlarını çözmeye çalışırken buldum kendimi.
Mecit
Öncelikle şunu söyliyim ben gercek hayatta dizi oyuncusu başvurusu yaptım Onayladılar ajans sahibi size özel tekliftir dediler bana. bende rüyamda dizi çekildiğini gördüm ve sıra size de gelecek dediler sizde çekim yapacaksınız dediler bunu söyleyen tanımadığım güzel bir bayandı. güya oyuncuydu bana bakıyordu ve yüzü gülüyordu sonra dedim ki kendime güvenemiyorum yapabilir miyim acaba bayan bana dedi ki yapabilmeniz için anti depresyon hapı kullanmanız lazım bende kullandım ve kendimi cok iyi hissettim ama çekim yapmadım ve son olarakta Aras bulut iynemli'ği gördüm baya samimiyetimiz vardı yüzü gülüyordu bana yapabilirsin dedi ve uyandım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ünlü bir erkek görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (480)