Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

türk kahvesi görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

türk kahvesi görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Glabirent
Karışık bir rüyaydı tanıdığım insan da vardı tanımadıkları da vardı yemek yeniyor küçük çocuklar falan var neyse sonra biri kahve yapıyor içiyorum tadı ne çok tatlı ne çok acı sonra ben kendime tekrar yapıyorum kahve biri gelmiş ona vericem verirken uyandım
Nuh
Rüyamda annemle birlikte balkonda oturmuş gelip geçenleri seyrediyorduk. Sonra ben kalkıp mutfağa girdim ve elimde tepsi ile tekrar çıktım. Tepsinin üzerinde iki fincan Türk kahvesi vardı. Kimin yaptığını hatırlamıyorum ama. Çünkü mutfakta yüzünü hatırlamadığım bir bayan vardı. Anneme Türk kahvesi fincanını uzattım ve yanına ben de oturup annemle birlikte kahvemi içmeye başladım.
Sara
rüyamda evimizin salonunda misafirler vardı. mutfakta Türk kahvesi yapmaya başladım. cezveden taştı kahve ama ben yine de fincanlara köpüklü bir şekilde doldurdum. misafirlere ikram etmek için annem kahveleri tepsi içerisinde götürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste türk kahvesi görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)