Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

tesbih hediye almak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

tesbih hediye almak için toplam 4 yorum yapıldı

Suat KARLIDAG
Bir din adamını sahura kaldırmaya gittim orda babası Abisi ve birkaç kişi daha vardı kardeşi de kalp doktoru babasını ameliyat edecek sonra çorba verdim onlara daha sonra dinayet binasından inerken dinayetten ğörevli birisi büyükçe bir tesbih hediye etti bana
Gunay
Ruyamda dünyasini deyiwmiw yawli akrabam (erkekdi) bana tesbih hediye etti.tam olarak dizilmemiwti ama
Sedef
Rüyamda Mahmut Efendi Hz. Beyaz boydan bir elbise giymiş hacda giyilenler gibi ve üzerinde krem rengi bir örtü atmıştı omuzlarına yüzü bembeyaz sağlığı gayet iyi ayakta ve arkasında biri vardı uzun boylu bir adam efendi hz. Bana bir tesbih hediye etti ve hediye ettiği tesbihin cennetten geldiğini söyledi tahta bir tesbih ve ben onu kabul ettim uyandım..
Sezgi
Yolda yürürken çok yakın bir arkadaşımın oğlu bana mavi bir tesbih hediye ediyor biraz daha ilerliyorum ve onunla yakın yaşta olan kızımla karşılaşıyorum mutlu bir şekilde nasıl yorumlarınız bu rüyadan anlamam gereken nedir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste tesbih hediye almak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (480)