Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

sınavın kötü geçmesi rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

sınavın kötü geçmesi için toplam 2 yorum yapıldı

Şevval
Sinavda cok az bir zaman vardi ve ben hiç bir soruyu rahatça yaşpamamıştım sinav kağıtları bir tane değil 7,8 tane gibi gözüküyordu. Ve sinav suresi de bayağı azdı. Ben soruların 3, 5 tanesini yapabiliyorum. Sure bitiyordu öğreten basimda dikilmiş kağıtlarını almayı bekliyordu. Bende son care kafadan atıyordum ki hoca kağıtlarımı aldı ve sınavdan kaldım büyük ihtimal. Sinav da önemli bi sınavdı ama ne sınavı olduğunu hatırlamıyorum.
Hande
Rüyamda LGS sınavına gircektim sınava evde giriyordum kendi Odam da kendi masamda sınav oluyordum ama bana yanlışlıkla başka bir sınav veriyorlardı ve son anda fark ediliyordu kağıdımı doğrusuyla değiştiriyorlardı ama zamanım yetmiyordu ve ben sınavdan ağlıyarak çıkıyorum anne ve babamı hayal kırıklığına uğratıyordum ama sonra erkek bir öğretmen müdür ile konuşup benim başımdan geçenleri anlatıyordu sonra beni yeniden sınava alıyorlardı ve sınavım harika geçiyordu

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste sınavın kötü geçmesi rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (90)