Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

şapka görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

şapka görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Sevindi
rüyamda siyah bir şapka vardı. büyük bir şapkaydı ve kafama çok bol gelmişti. saçlarımı toplayıp şapkanın tam olması için çok uğraştım ama sonra en yakın arkadaşıma verdim.
benli
rüyamda çok sıcak bir şehirdeydim. daha önce gitmediğim bir şehirdi ve yeni gördüğüm yerleri gezmek istiyordum. gösterişli ve lüks olan binaların olduğu bir sokakta bir satıcıdan şapka aldım. güneşin altında gezerken takmak için aldığım sarı renkli şapkayı kafama taktım ve yürümeye devam ettim.
Remzi Sağıt
Rüyamda sevdiğim kız bana şapka örüyordu. siyah renkli bir şapkayı bitirmişti. bana hediye paketi yapmış sevgililer günü için hediye olarak verdi. açtığımda çok sevindim ve denedim. şapka tam oldu ve çok sevindim. sevdiğim kıza teşekkür ettim ve sarıldım. beni yanağımdan öptü ve şapkanın bana çok yakıştığını söyledi. siyah renkli olduğu için daha çok beğendiğimi söyledim. hep takacağımı söyledim. bu rüyamı yorumlar mısınız?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste şapka görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)