Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

saksıda çiçekler görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

saksıda çiçekler görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Mervan
rüyamda kocaman göl kenarında bir villam var ve yaz aylarındayız. bütün ailem yanımda çok kalabalığız. hepbirlikte saksılara çiçek ekip suluyoruz. sonra saksıları evin kenarına diziyoruz. çiçekler iki üç saat sonra kocaman olup bütün evi sarıyor. evin içine giremiyoruz. bu rüya ne anlama gleiyor.?
yasmin
sizlerden rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum. rüyamda büyük bir saksı içerisinde her renk çiçek vardı. bu saksıyı balkona çıkardım ve balkonda da saksıda çok sayıda çiçekler vardı. küçük büyük demeden her boydaki saksıyı sulamaya başladım ve renklerinin de daha canlı bir hale geldiğini gördüm.
Denizaşan
rüyamda penceremin kenarında çok sayıda saksı vardı. saksıların içerisinde kırmızı ve sarı renkte çiçekler bulunuyordu. güneşin çiçeklerin üzerine doğduğunu gördüm. güneşi gören çiçekler canlı olarak kalırken, gölgede olanlar ise solmaya başladı. sarı çiçek canlı kalmıştı ama kırmızı olan çiçeğin rengi solmuştu. kurumaya başladı ve dallarından dökülmeye başladı. kurumuş çiçekleri toplayarak masanın üzerinde biriktirmeye başladım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste saksıda çiçekler görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2400)