Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

regl olmak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

regl olmak için toplam 3 yorum yapıldı

Dereli
Rüyamda hamileyim ama ay başında yine regl olyorum. Daha sonra doktora gidip muayine oluyorum ve çocuğumu kaybettiğimi söylüyolar. sonra regl olur olmaz yeniden hamile kalıyorum ama bu sefer ikiz bebek.
Ecmel
rüyamda okulda sırada oturuyordum. ayağa kalkar kalkmaz arkamdan bir kız arkadaşım beni çekip oturttu. ne olduğunu sordum. regl olduğumu söyledi leke vardı. sınıftan herkes çıksın diye bekliyordum ayağa kalkmadan. nasıl saklayacağımı düşünüp duruyordum. çok üzülmüştüm ve utanmıştım. ağlayacak gibi bir halim vardı. sonra öğretmenim geldi ve beni sınıftan çıkartmaya çalışıyordu.
gül
rüyamda eski okulumu gördüm. sınıfta ders görüyorduk. tahtaya çıkmak için ayağa kalkmıştım. birden sıra arkadaşım beni uyardı. eteğimin üzerinde birkaç damla kan olduğunu söyledi. regl olduğum için çok büyük bir utanç duydum ve yeniden oturdum. zil çalar çalmaz tuvalete gitmiştim. eteğimin üzerindeki kan lekesini yıkamak için epey uğraştım. bu rüyam ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste regl olmak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2400)