Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

portakal ağacı görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

portakal ağacı görmek için toplam 2 yorum yapıldı

muammer özkan
bir arkadaşımı ziyarete gitmiştim. yaz mevsimindeydik ve tatili de aynı zamanda arkadaşımın yanına yapacaktım. Beni gezdirdiği yerlerde çok sayıda portakal ağacı vardı ve portakallar yerlere dökülmüştü.
özcan seferoğlu
sıcak bir şehre gitmek üzere yola çıkıyoruz. tatil için seçtiğimiz yer Antalya oluyor ve biz hiç yol bilmeden harekete geçiyoruz. sonrasında ise yolda arabayla ilerlerken kenarda portakalların olduğunu görüyoruz. toplamak için arabadan iniyoruz ve annemle birlikte portakal ağaçlarının olduğu bir bahçenin içerisine giriyoruz. bahçede çok sayıda portakal ağacını görüyoruz. üzerinde portakallar turuncu bir şekilde toplanmak için hazır olmuş halde bekliyor. biz de ağaca çıkıp portakalları topluyoruz ve siyah poşetlere doldurarak arabaya götürüyoruz. sonra arabada yer kalmayacağını anladığımızda portakal ağaçlarından iniyoruz ve yola tekrar çıkmak üzere arabanın içerisindeki portakallarla birlikte hareket ediyoruz. Sizce portakal ağacını görmem ve portakalları toplamam ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste portakal ağacı görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)