Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

piton yılanı görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

piton yılanı görmek için toplam 3 yorum yapıldı

niyazi
rüyamda büyük bir yılan bana doğru geliyordu. arkadaşlarım bana piton yılanı geliyor diye bağırıyorlardı. ben de koşarak kaçmaya çalıştım ve kendimi bir odanın içerisine kilitledim. ama pencereden baktığımda pitonun adeta beni beklediğine şahit oldum. kapının önünde zarar vermeden bekliyor gibiydi.
Vural
rüyamda üzerime doğru gelen piton yılanını gördüm. ben koştukça arkamdan hızlı bir şekilde gelmeye devam ediyordu. ben bir binanın içerisine girip kapıyı kilitledim ve hızlı bir şekilde merdivenden çıkmaya başladım. kapının diğer tarafında bekliyor gibiydi.
adile
kalabalık bir alanda bulunuyordum. yanımda tanımadığım çok insan vardı. toplanmış belirli bir noktaya doğru bakıyorlardı. ben ise kalabalığın içinden çıkıp gitmeye çalışıyordum. birden bire kalabalık kişiler ortadan ikiye ayrıldı ve aralarından büyük bir piton yılanı üzerime gelmeye başladı. ben de hızlı bir şekilde kaçıyordum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste piton yılanı görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)