Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

pişmiş balık görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

pişmiş balık görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Yakup deniz
Ruyamda Biz böyle baska bir evdeydik gibi ama bizim evimizdi babam bi anda sokaktaki insanlara eve çağırmaya başladı balık ziyafeti veriyordu alabalık pişirmişti herkes öyle bir iştahla yiyorlardiki bende oturdum sofraya cok balik vardi bende en büyük balıkları ve güzellerini aldim hepsi tazeydi baliklarin aldim bende yedim disardan gelen insanlar kapış kapış ediyodu balığı benim amcalarim dayilarim felan yabanci kişiler vardi ama sofradan geçerken yüzünü hatirladigim tek kişi dayımdı sonra balık yerken iste ben babama baba balik kalmadi mi dedim aha olum ortada var al ye diyodu bana bende baktim 3 tabak vardi benim oldugum yerde ortadan baliği alirken de en büyüğünü aldim yedim sonra uyandim zaten
esim
rüyamda eşimle birlikte bir masada oturuyorduk. garson kılığında bir kişi mutfağa giderek elinde tepsi ile geldi ve üzerinde pişmiş balıklar vardı. eşimle ikimize servis yapmaya başladı ama tepsinin üzerinde daha çok sayıda pişmiş balık kalmıştı. bunun anlamı nedir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste pişmiş balık görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (2900)