Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ölmüş birini namaz kılarken görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ölmüş birini namaz kılarken görmek için toplam 5 yorum yapıldı

Asya
Olmus annemi ruyamda namaz kilarken gordum
Nesrin
Rüyamda şehitlikteyim. Karanlık vaktinde bütün şehitler mezarından çıkıyorlardı. O esnada da gerçekte vefat etmiş tanıdığım bir çocuk da mezarından kalktı ve namaz kılmaya başladı . Diğer şehitler de sanki görevleri vardı onlar gittiler o da orda namaza durdu.
sevgi Aydıntepe
ölü olan babaannem namaz kılıyordu amcamın kızı onun önünden geçti bende ona kızdım bagırdım niye namaz kılan birinin önünden geçiyorsun geçilmez diye.
Yasin
Rüyamda rahmetli Necmettin Erbakan hocayı arkasında saf tutan 3-4 kişilik bir cemaate namaz kıldırırken gördüm.Erbakan hoca ve diğer şahsiyetler beni görmüyordu ama ben onları izliyordum.Sonra Erbakan hoca namaz kıldırdığı kişilere devlet stratejileri ile alakalı bilgiler aktarıyordu.Ben de onlara hem Allah'ın emirlerini yerine getirdikleri için hem de devletlerine hizmet ettikleri için imreniyordum.Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim,teşekkürler.
Senem
Bir zetinliğin içindeydim yerlerde yemyeşil otlar var. Rahmetli babaannem kıbleye dönmüş ve namaz kılıyor. namazını bitiresiye kadar onu izledim sonra yanına yaklaştım, yanına vardığımda kendisi beline kkadar toprağın içindeydi. ona şöyle dedim; hadi babaannecim bu kırgınlık bu küskünlük nereye kadar sürecek evimize gidelim. o da bana; gelirim ama kızım yaşar ve şuayib buraya gelmeden ben eve gelmem(yaşar merhumenin oğlu-şuayib damadı) munirenin de kapısını çal (munire merhumenin yeğeni) sonra ben ona tamam dedim. ondan sonra konu değişti ve bana otların arasından bir karıncayı göstererek bak bu da benim arkadaşım o da hasta yakında ölecek dedi. ondan sonra uyandım. bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim, Teşekkürler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ölmüş birini namaz kılarken görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)