Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ölmüş anneyi canlı görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ölmüş anneyi canlı görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Huriye
Rüyamda kızımı oğlumu ve ölmüş annemi canli gördüm. Oğlumu berbere götürüyorum, kızımda yanımda, vefat eden annemde. Sonra bir kazan gibi bir şeyde su istiyorum oğlum berberden çıkınca duş aldırmak için. Vefat eden annem ise üzerini çıkarmış banyo gibi bir yerde bana diyor ki kızım beni niye yıkamıyorsun. Anne ben seni yıkayacam biraz bekle sen başını islaya dur diyorum tamam diyor ve ben oğlumun yanına giderken beni birakmayacaksın yikayacaksin demi diyor, ben evet seni birakmayacan annem yıkayacam sana duş aldıracam söz diyorum ve annemin yüzünde bir gülümseme sonra uyanıyorum.
Ariya
Annemle birlikte bizim evin yoluna doğru yürüyoduk yavaş yavaş(hastalığından dolayı zorlanıyodu) yolda bir peynirciden peynir aldık, annem bir kaşıkla salçanının tadına falan baktı. Sonra evimizin sokağına girdik. Ben o rahat etsin diye kucağıma aldım. Orada bir kadın vardı, kucağında da bebeği. Sonra ben ağlamaya başladım. Rüyama bile ölceğini biliyodum. Anneme sımsıkı sarıldım kucağımdayken ve yüzümü ona gömdüm. Eve böyle gittik ama içeri girmedik. Devamını hatırlamıyorum.(sanki bunlardan önce de bir şey yaşantı ama hatırlamıyorum. Rüyamda annem ölüyordu ve ben bir kez daha onunla yürüyebilmek için dua ediyodum. Tüm bunlar da rüyada sonraki gün oldu sanırım emin değilim.)
karaca
Rüyamda annemin yaşadığını görüyorum. Benimle gezmek istediğini söylüyor ve birlikte pazara gidiyoruz. Yeşil sebzelerden almaya başlıyor ve yemek yapmamı istiyor. Sonra eve geliyoruz ve birlikte oturuyoruz. annemin yanımda olmasından dolayı çok seviniyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ölmüş anneyi canlı görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)