Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

ölen kişiyi görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

ölen kişiyi görmek için toplam 2 yorum yapıldı

asan
rüyamda ölen bir arkadaşımı gördüğüm için şaşırmıştım. onu yeniden son hali ile görmenin mutluluğunu yaşıyordum. ona birden sarıldım ve çok özlediğimi söyledim. bana sürekli gülümsüyordu ve bir şeyler söylemeye çalışıyordu. ama ne söylediğini bir türlü hatırlayamıyorum. ben de onunla birlikte gülmeye başladım ve etrafta herkesin bizi izlediğini bilsem de onun yanından bir türlü ayrılmak istemiyordum.
mahir
rüyamda yakınlarımın içerisindeydim. onları gördüğüm için seviniyordum ama onlar ağlamaya başladı. ben de ne olduğunu sorduğumda ortada bir sandalyenin üzerinde oturan bir kişi vardı. yüzü bana doğru dönük değildi. ben de onun önüne doğru ilerledim ve yüzünü görmeye çalıştım. yüzüne baktığımda birde sarılıp ağladım ben de. rüyamda ölen dedemi gördüğüm için ağlıyordum. rüyada ölen kişiyi görmenin anlamını söyleyecek birisi var mı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste ölen kişiyi görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1600)