Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

öğretmen olarak atandığını görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

öğretmen olarak atandığını görmek için toplam 3 yorum yapıldı

Beril
Merhabalar ben atanmak için kpss çalışan öğretmen adayıyım. Bu sabah altıdan önce rüyamda öğretmen olarak sıralamada olarak atandığımi görüyordum hatta kızkardeşimle birlikte ataniyorduk ona bak beraber atandik diyordum.. müdürün odasına gidip sınıf defterini imzaliyorduk kırmızı mürekkep kalemle hem de.ve ben bunun hayalini yılardır kurduğum için fotoğrafımı çek story olarak atayım ayrıldığım sevgilim de görsün diyordum. Paylaştıktan sonra bana diyorlardı ki yanlışlık olmuş galiba sen atanamiyorsun deliye döndüm o an ama nasıl olur sınıf defterinde hala ismim yaziyor. Ya cidden çok etkisinde kaldım korkuyorum ya bu sefer de olmazsa diye.litfen yorumlar misiniz rica etsem.simdiden teşekkür ederim
Nehir
Rüyamda beni fizik öğretmeni atmışlar ve göreve başladığımı gördum
Asli0000
Merhaba, ben aynı gece iki rüya gördüm yada bir rüyayı iki parça halinde gördüm. Öncelikle ben atanmayı bekleyen bir öğretmenim birinci rüyamda daha yakın zamanlarda köyüme gitmiştim. Rüyamda da köyüme atandığımı gördüm. Gerçekte öyle bir okul yok rüyamda vardı okul eskiydi soba olduğunu hatırlıyorum. Bir de puanım oraya atanmaya yetmeyeceği halde oraya atandığımı görüyorum ben şaşırıyorum rüyada birine daha söylüyorum o da şaşırıyor. İkinci rüyam ise sevgilimi rüyamda aldattığımı görüyorum. Sevgilimi görmüyorum ama onu aldattığım insanları tanıyorum birden fazla kişilerdi biri eskiden cinsi muhabbetim olan biri de normal arkadaşım olan biriydi. Daha başka birileri de olabilir ama emin olamadım tam hatırlamıyorum. Sevgilim ile gerçek hayatta da anlaşmazlıklar yaşıyoruz. Rüyada da aramızın biraz bozuk olduğu zamanda onu aldattığımı görüyorum. Rüyamın sonunda köydeki evdeyim dedem yanında bir kaç kişiyle geliyor. Ben bu kişileri görünce şaşırıyorum. Kim olduklarını tam hatırlamıyorum ama. Sonra bana iki tane ikisi de aynı renk ilaç uzatıyor. Biri büyük biri küçük ikisi farklı mı diyor ben farklı olduğunu anlıyorum uyanıyorum. Şu an işssizim maddi anlamda sıkıntılar yaşıyorum. Ailemde huzursuzluk var. Sevgilimle ayrılık aşamasına çok defa geldik. Anlaşmamazlıklar yaşıyoruz. Fazla rüya gören biri değilim. Uzun zaman sonra gördüğüm rüyaları hatırladım. Bunu nasıl yorumlamak lazım hocam?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste öğretmen olarak atandığını görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (170)