Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kuşların saldırısına uğramak rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kuşların saldırısına uğramak için toplam 4 yorum yapıldı

Zeynep
Merhaba rüyamda kuş severken sürü halinde bana saldırmaya başladılar 5 6 tane kuş 2 tanede karga kovaladılar koşuyorum bi yerlere sığınmaya çalışıyorum manası nedir
FATMA
Merhaba; Rüyamda.. Muhabbet kuşunun elimin üzerinde oynarken penceleri damarlarıma batmış. ve elimdeki ne kadar damar varsa mosmor belirmiş olarak gördüm..
Gülseren
Merhaba rüyamda tek bir kuş önce bana bir şeyler söylüyor ve ben yolda ondan kaçıyorum beni takipediyor arkamdan yaklaşarak saldirmaya çalışıyor elimde bir bez par çasını arkama sallayarak kovalıyorum
Rose
Rüyamda karga gibi kuşlar ve kurt gibi bir hayvan vampirdi.Gemideydik, heryeri istila edip insanlari parcaliyorlardi. Cok uzun süre kacmaya calıstım.Onların giremeyeceği yerler aradîm ama heryere girebiliyorlardi. Iki cocuklu bir annenin, özürlü küçük oglunu parcaladılar. Eski eşimle sevisiyorduk bu arada. Sonunda bana da saldırdilar. Hatta önce koluma igneyle felc edici bir sey zerk ettiler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kuşların saldırısına uğramak rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (140)