Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kurşun yemek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kurşun yemek için toplam 2 yorum yapıldı

karadağ
rüyamda siyah bir arabanın içerisinde gidiyordum. birden peşime takılan beyaz bir arabayı gördüm. bu arabayla yan yana geldiğimizde camdan silah sıkıyordu. arabanın camına kurşun geldi ve koluma kurşunun girdiğini gördüm. kolumdan kurşun yemiştim ve kolumdan kanlar akıyordu. arabanın içerisindeki pek çok yer ve koltuk kan içerisinde kalmıştı. arabadan dışarı çıktığımda arabanın üzerinde de kurşunların olduğunu gördüm. bu rüyamın nasıl bir anlamı olabilir acaba, yorumlarsanız çok sevinirim.
Erdem
çok sevdiğim bir arkadaşım beni arıyor. ne istediğini soruyorum. benimle görüşmek istediğini söylüyor ve bir adres tarif ediyor. o adrese giderken karşıma siyah bir araba çıkıyor. arabanın içinden bir kişi silahını çıkarıp üzerine kurşun yağdırıyor. çok kan aktığını görüyorum ve korku içinde uyandığımı hatırlıyorum. rüyamı yorumlayabilecek kimse var mı?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kurşun yemek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1900)