Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

kedi dövmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

kedi dövmek için toplam 5 yorum yapıldı

Zehra
Rüyamda beyaz bi kedinin surekli evimizde olduğunu olduğunu gördüm bir ara saldirdim o sorada bir patisini ağzıma koydu hastalık kapmaktan korkup ağzımi kolonya ile yıkıyordum ondan sonra da kediden kurtulmak için kediyi dövüyordum her pesimden gelişinde ona saldiriyordum etrafta bicak sopa her ne varsa onunla saldırıp yaraliyordum.
Filiz
Eşimin beyaz yavru bir kediyi dövdüğünü ve kedinin iki kez anne niye bağırdığını gördüm.
İhsan şahin
Rüyamda yanımda küçük çocuk vardı ağaç kesiyordu sonra erkek yeğenim koşarak yanımıza geldi amca vurdugum kediler beni kovalıyorlar demiş bende onu ağaca çıkardım ağaçta delik vardı deliğine girmiş sonra bende elime çırpı aldım biraz ilerledim kediler koşarak geliyorlardı gelirken kedilere bırakın gidin dedim yok demişler görmeyince bende iki kediye vurdum dört beş defa gene görmemişler onlara yani kedilere dedim ki gidin ben yeğenime söylerim gelsin özür dilesin sizden öyle deyince kediler gittiler sonra uyandım
Mehmet öz
Rüyamda evimizin kapısının önündeki büyük kedi ağzında bulunan yavru kediyi öldürmeye çalışıyordu bende yavru kediyi kurtardım
Şeyma
Evimde iki tane dünyalar tatlısı kedi besliyorum. Onları herkesten çok seviyorum. Fakat rüyamda çok yaramazlık yapıyordu ufak olan kedim ve kırıp döküyordu her yeri. Ben de poposuna vurup hafifce kedimi dövüyordum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste kedi dövmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (480)