Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

katil görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

katil görmek için toplam 2 yorum yapıldı

Anonim
Evimizin alt katından çığlıklar duydum ve aşağı indim annem ablamı boğuyordu kapıyı açar açmaz ablam çıkmaya çalıştı ve babamı aramam söyledi babamı çok kez aradım ancak hiç telefona cevap vermedi ardından annem sürekli olarak beni, ablamı ve kim olduğunu tam olarak bilmediğim birini öldürmeyi denedi. Çok kez onu uyardım çok kez yalvardım ama umursamadı bizi öldürmek için planlar yapmaya devam etti sonrasında babamın zehirlendiğini ve bu yüzden telefonları açmadığını öğrendim sonrasında ablam ve ben etrafımız kan ve yara içinde yürürken annem kolunuzu kesin dedi kendi kolumu keserek yüksek bir yerden düştüm ablam da kendi kolunu keserken babam gördü ve kolunu kesme başka birşey yap dedi ve ablam özür dileyip başka bir şekilde kendini öldürdü ve babam da ablamın yanına düştü zaten zehirlendiğini için zaman içinde öldü. En son annemi gördüm o elinde bir tahta parçasını temizliyordu üzerine temizlik ürünleri döküyor ve psikopat gibi gülümsüyordu sonrasında hemen uyandım ve ne kadar unutmayı denesem de rüya her saniyesi ne olarak kafamın içinde kaldı.
Kılıç
rüyamda bir kapıdan elinde kanlı bir bıçakla çıkan adamın kaçtığını gördüm. sonra evin içerisine girdim ve çok sayıda tanımadığım kişinin yerde yattığını gördüm. yeniden kapıdan çıkıp katili bulmak için aramaya başladım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste katil görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)