Rüyanızı bize yazın, ücretsiz yorumlayalım!
Bu rüyayı nasıl gördünüz? Yorum yaz

güzel kadınlar görmek rüyasını nasıl ve ne şekilde gördünüz? Sormak istedikleriniz nelerdir?

güzel kadınlar görmek için toplam 3 yorum yapıldı

ecren
rüyamda bir davete katılmıştık ve masanın başında oturan güzel kadınlar vardı. kendimi onların yanında çok kötü hissettim ve bakımsız olduğumu düşündüm. kendime daha çok kıyafet almayı düşündüm ve tıpkı onlar gibi güzel bir hale gelmek için uğraşacağıma dair kendi kendime söz veriyordum.
Enver Dikmen
rüyamda düğünde oynayan kadınlar vardı. çok güzel kadınlardı ve süslenmişlerdi. giyimleri ve makyajları ile çok güzel görünüyorlardı. yanlarına yaklaşıp birisiyle tanışmak istedim ama benim yüzüme bakmadı. ben de bir köşede bekledim ve bana bakıp bakmayacağını takip ettim. ama takip ettiğim o güzel kadınların hepsinin birden yerlerine oturduğunu gördüm. beklediğim güzel kadın ise gözden kaybolmuştu. davetlilerin arasında ne kadar arasam da bulamadım.
Remzi Güler
Daha önce hiç görmediğim güzel kadınları gördüm. Kalabalık bir alandaydık ve birbirimizle tanışmaya başlıyorduk. Sırayla herkesin elini sıktım ve tanıştığım için memnun olduğumu söyledim. Yüzüme gülümsediler ve onlar da aynı memnuniyeti yaşadıklarını ifade ettiler. Karşılıklı olarak hoş bir sohbeti gerçekleştirdik ve bir masa etrafında toplanarak yemek yedik. Bu rüya benim için ne anlama gelir?

İlginizi Çekebilecek Diğer Tabirler

İlişkili Rüya Tabirleri

Yukarıdaki liste güzel kadınlar görmek rüyası ile çok yakın ilişkiler kuran rüyaları gösterir. Görünen puanlar bu rüya tabiri ile ilişki içinde olan rüyaların benzerlik skorunu yansıtır. (1000)